Czym jest Rocket League?

Rocket League to komputerowa gra sportowa, stworzona i wydana przez studio Psyonix w 2015 roku. Początkowo była dostępna tylko na Steamie i PlayStation 4, ale teraz można w nią grać na wszystkich konsolach i komputerach.

Gra pod względem rozgrywki przypomina piłkę nożną.. Z pewnymi różnicami. Na boisku zamiast zawodników znajdują się samochody (max. do 6 w jednym meczu). To właśnie nimi mamy za zadanie trafiać w piłkę. Celem meczu jest strzelenie jak największej ilości goli drużynie przeciwnej, przy czym broniąc swojej bramki przed atakami przeciwników. W meczu nasz samochód jest kontrolowany tylko i wyłącznie przez nas i nasze ruchy. Nie na tu żadnej losowości, więc wszystko zależy od nas.

Zasady gry są bardzo proste a sama rozgrywka to świetna zabawa. Wystarczy nam 5 minut, żeby zrozumieć na czym gra polega, za to później są to gwarantowane godziny przyjemnie spędzonego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *