Czym jest Rocket League?

Rocket League to komputerowa gra sportowa, stworzona i wydana przez studio Psyonix w 2015 roku. Początkowo była dostępna tylko na Steamie i PlayStation 4, ale teraz można w nią grać na wszystkich konsolach i komputerach.

Gra pod względem rozgrywki przypomina piłkę nożną.. Z pewnymi różnicami. Na boisku zamiast zawodników znajdują się samochody (max. do 6 w jednym meczu). To właśnie nimi mamy za zadanie trafiać w piłkę. Celem meczu jest strzelenie jak największej ilości goli drużynie przeciwnej, przy czym broniąc swojej bramki przed atakami przeciwników. W meczu nasz samochód jest kontrolowany tylko i wyłącznie przez nas i nasze ruchy. Nie na tu żadnej losowości, więc wszystko zależy od nas.

Zasady gry są bardzo proste a sama rozgrywka to świetna zabawa. Wystarczy nam 5 minut, żeby zrozumieć na czym gra polega, za to później są to gwarantowane godziny przyjemnie spędzonego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *