Tryb rankingowy

Rankedy” to jeden ze sposobów grania, polega on na rywalizacji graczy na podobnym podobnym do siebie poziomie umiejętności. Dodają one do zwykłych meczy trochę emocji.

W grze widnieją rangi, które są wizualnym odwzorowaniem naszego poziomu umiejętnośći. Dzięki nim możemy się dowiedzieć na jakim poziomie się znajdujemy, dają one motywacje do polepszania swoich umiejętności. By zdobyć pierwszą trzeba zagrać 10 meczy rankingowych, od ilości wygranych będzie zależała nasza ranga, jednak zawsze można ją z czasem poprawić.

Za każdy wygrany mecz dostajemy MMR (Match Making Ratio) i dzięki jego poszczególnej ilości zdobywamy wyższe rangi. Średnio z każdego wygranego meczu zdobywamy od 8 do 11, a z przegranego tracimy tyle samo. Niestety gracze sami nie mogą zobaczyć ile mają, żeby być w stanie sprawdzić trzeba pobrać specjalny program.

Użyteczną strona do sprawdzenia naszych statystyk i tabeli wyników jest Rocket League Tracker.

https://rocketleague.tracker.network/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *