Przedmioty i wymiany

Trady” są nieodłącznym elementem gry od 2015 roku. Dzięki nim możemy się zaopatrywać w nasze wymarzone przedmioty kosmetyczne, takie jak samochody, nitra czy eksplozje po golach. W Rocket League główną i najczęściej używaną walutą są wirtualne monety – kredyty. Rynek przedmiotów jest bardzo różnorodny i rozbudowany. Mamy tu przedmioty bardzo wartościowe i mało wartościowe. Dla przykładu najdroższe nitro w grze jest warte około 27 tysięcy zł.

Przedmioty w grze są podzielone na klasy rzadkości. Są to idąc od najniższej:

  • Uncommon,
  • Rare,
  • Very Rare,
  • Import
  • Exotic
  • Black Market

Jednak nie zawsze wartości przedmiotów są zgodne z ich rzadkością (przykładowo Import może być więcej warty niż Black Market).

W internecie możemy znaleźć różne strony do wymian w grze. Jedną z popularniejszych jest Rocket League Garage, na której gracze wystawiają swoje oferty. Jest ona bardzo przydatna i zdecydowanie ułatwia komunikację podczas wymian.

https://rocket-league.com/trading

Niestety tak w innych grach, tutaj też możemy zostać oszukani podczas wymiany. Warto więc zawsze być czujnym, czy sprzedawca nie podmienia danego przedmiotu na inny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *