Przedmioty i wymiany

Trady” są nieodłącznym elementem gry od 2015 roku. Dzięki nim możemy się zaopatrywać w nasze wymarzone przedmioty kosmetyczne, takie jak samochody, nitra czy eksplozje po golach. W Rocket League główną i najczęściej używaną walutą są wirtualne monety – kredyty. Rynek przedmiotów jest bardzo różnorodny i rozbudowany. Mamy tu przedmioty bardzo wartościowe i mało wartościowe. Dla przykładu najdroższe nitro w grze jest warte około 27 tysięcy zł.

Przedmioty w grze są podzielone na klasy rzadkości. Są to idąc od najniższej:

  • Uncommon,
  • Rare,
  • Very Rare,
  • Import
  • Exotic
  • Black Market

Jednak nie zawsze wartości przedmiotów są zgodne z ich rzadkością (przykładowo Import może być więcej warty niż Black Market).

W internecie możemy znaleźć różne strony do wymian w grze. Jedną z popularniejszych jest Rocket League Garage, na której gracze wystawiają swoje oferty. Jest ona bardzo przydatna i zdecydowanie ułatwia komunikację podczas wymian.

https://rocket-league.com/trading

Niestety tak w innych grach, tutaj też możemy zostać oszukani podczas wymiany. Warto więc zawsze być czujnym, czy sprzedawca nie podmienia danego przedmiotu na inny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *