Nadchodzi sezon 2!

Sezon 15 (1 od wyjścia gry na model Free To Play) właśnie dobiega końca. Jest to ostatni moment na nabijanie rang i wykonywanie wyzwań sezonowych. Twórcy ogłosili już nagrody za poszczególne osiągnięte statystyki. W tym sezonie będą to malowania na karoserię. Każdy kolor malowania odpowiada kolorowi rangi, którą osiągneliśmy. Prezentują się one w następujący sposób:

Sezon pierwszy był jednym z przełomowych dla gry. Zaciekawił wielu graczy i przyniósł mnośtwo frajdy. Jednak czeka nas pełno nowości w kolejnym odświeżonym sezonie 2!

Nowa mapa, nowe tryby rozgrywki, wiele dodatków personalizacji naszych profili, a także wiele innych nowości zawita w grze już 9 grudnia. To również data przerwy technicznej i chwili wyłączenia serwerów w oczekiwaniu na nowy sezon.

Najważniejszą częścią aktualizacji niewątpliwie jest nowa mapa w neonowym motywie. Mapa wygląda świetnie i gracze z niecierpliwością czekają aż rozegrają tu swój pierwszy mecz.

Z dużym zaciekawieniem spotkały się również zapowiedzane “Player Anthemy” – krótkie utwory muzyczne rozbrzmiewające po najważniejszych zagraniach.

Zapowiedzianie są również odświeżone nagrody i rozgrywka w trybie rankingowym.

To i wiele więcej czeka na nas w grze już w środę po południu. Więcej informacji o aktualizacji można zobaczyć w zwiastunie nowego sezonu, oraz w poście na oficjalnej stronie twórców gry.

https://www.rocketleague.com/seasons/season-2/

Do zobaczenia na boisku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *