Jan Machnik

Mam 14 lat, jestem uczniem klasy 8B, chodzę do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Moimi najbardziej nielubianymi przedmiotami szkolnymi są biologia i fizyka.

Poza szkołą najbardziej lubię spędzać czas grając w gry i słuchając muzyki.

Mój ulubiony rodzaj muzyki to EDM (Electronical Dance Music). Na słuchaniu jej spędzam kilka godzin dziennie, a moim marzeniem jest zostać znanym twórcą muzyki, takim jak Avicii, czy Martin Garrix.

Moim ulubionym twórcą obecnie jest RetroVision, a ulubioną piosenką “Say Something – Remix”

Poza słuchaniem muzyki bardzo lubię grać w gry.

Moje ulubione gry to:

• Rocket League
  • CS:GO
  • Fortnite

Moim marzeniem w Rocket League (w którego najczcęściej gram ze wszystkich gier) jest wbicie najwyższej rangi – Supersonic Legend.

Bardzo chciałbym również zagrać na największym turnieju esportowym Rocket Leauge’a – RLCS X.